Comments are off for this post

Zimowa oferta last call – 8 powodów, dla których warto z nami pojechać na obóz w Monte Gordo (27.01-06.02.2023 r.) część 2

W poprzedniej wiadomości zdradziliśmy Ci kilka szczegółów o naszym nadchodzącym obozie w Monte Gordo, który startuje już 27 stycznia!
Dla przypomnienia możesz przeczytać je TUTAJ >>
 
Były to oczywiście powody związane z samym miejscem i treningiem. Dziś część niemniej ważna, czyli co cię może jeszcze na miejscu czekać. 
Oto kolejne powody, dla których warto wybrać ten kierunek na trening:
 
POWÓD nr 5: Fachowa opieka trenerska, czyli pod czyim okiem trenujesz
Obóz poprowadzi dwóch doświadczonych i profesjonalnych trenerów biegania.
 
Robert Szych – dystans maratoński pokonał już 44 razy. Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie, trener II klasy lekkiej atletyki z pasją biegania, którą ” zaraża innych”. Przeszłość zawodnicza – średniodystansowiec, reprezentant kraju, medalista mistrzostw Polski w biegu na 800m, 1500m, obecnie amatorsko maratończyk. Propagator biegania wśród amatorów- Ruchowa Akademia Zdrowia, organizator imprez sportowych m.in. Sanprobi Bieg Kobiet czy Nocny Maraton Szczeciński.
Radosław Dudycz – Biegacz, maratończyk, trener. Aż trudno ująć w jednym zdaniu wszystkie osiągnięcia: wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Polski na dystansach półmaratonu i maratonu, Zwycięzca Maratonu Warszawskiego, rekordzista Polski w półmaratonie (kategoria M – 40). Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, również trenerem lekkoatletyki II klasy. Autor licznych publikacji naukowych z zakresu treningu maratońskiego. Trenuje biegaczy amatorów i wyczynowców na różnym poziomie zaawansowania. 
 
POWÓD nr 6: Pyszna podróż kulinarna
Cóż to się może kryć pod takim stwierdzeniem? Oczywiście niesamowite odkrywanie smaków i zakątków regionu, które każdemu polecamy. W pakiecie obozu są wliczone 2 posiłki – śniadanie oraz obiadokolacja. Podawane są one w formie szwedzkiego stołu z bogatym menu śródziemnomorskim. Świetnie dobrane składniki, dużo świeżych i słodkich owoców, a przy tym kuchnia przygotowana na potrzeby sportowców. Poza tym naszą dietę uzupełniamy jeszcze w lokalnych restauracjach, a w zamawianych posiłkach królują różne owoce morza i świeże ryby. W ramach regeneracji zaprosimy również chętnych uczestników obozu do zwiedzania okolic Monte Gordo – klimatycznych miasteczek Vila Real de Santo António oraz Castro Marim.
 
POWÓD nr 7: Co jeszcze zapewniamy?
Oprócz zakwaterowania, wyżywienia oraz treningów zapewniamy również opiekę poza treningową. Jest to m.in. transfer z Faro do Monte Gordo oraz zorganizowanie ubezpieczenia. Przeprowadzimy również zajęcia z teorii biegania i wysiłku fizycznego oraz ogólnej regeneracji powysiłkowej. Rozmowom na pewno nie będzie końca!
 
POWÓD nr 8: Wisienka na torcie
Pewnie zastanawiasz się, dlaczego wybraliśmy ten kierunek na klimatyczny obóz zimowy? Monte Gordo to miasteczko odkryte przez profesjonalnych sportowców, którzy doceniają klimat i warunki na najwyższym poziomie. W tym miejscu w 2022 roku do dwóch ważnych imprez – mistrzostwa świata w USA i mistrzostw Europy w Niemczech trenowali sprinterzy, młociarze, kulomioci. Grupa była bardzo liczna, bo przez stadion w tej miejscowości przewinęło się łącznie blisko 80 biało-czerwonych. Kto wie, może i tym razem spotkamy kogoś sławnego i szybkiego na biegowych ścieżkach lub stadionie LA 🙂
 
 
To już wszystkie powody, które przychodzą nam do głowy, choć pewnie coś ciekawego jeszcze można znaleźć. Ale i tak jest ich sporo, nie sądzisz?
 
Pełna oferta naszego naszego wyjazdu na obóz w Monte Gordo znajduje się TUTAJ >>
 
Zapraszamy zatem do kontaktu i do zobaczenia na biegowych ścieżkach!