Comments are off for this post

Madera Funchal 2021 Ze sportowym pozdrowieniem!

Szanowni Państwo!
Pomimo tego, że epidemia Covid-19 zmieniła tak znacząco nasze życie, na świecie wciąż są miejsca, które dzięki zastosowanym w nich rozwiązaniom pozostają enklawami bezpieczeństwa. Jednym z takich miejsc jest niewątpliwie portugalska wyspa Madera, która ze względu na swój specyficzny mikroklimat nazywana jest wyspą wiecznej wiosny. Przez cały rok temperatura na wyspie utrzymuje się na stabilnym poziome 17-23°C. Madera słynie z oszałamiającej przyrody – bujnej egzotycznej roślinności, malowniczych klifów i wodospadów.

Po wybuchu pandemii na Maderze zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym wyspa ta pozostaje jednym z
najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Lokalne władze objęły obowiązkowym programem testowania wszystkie osoby
przylatujące na wyspę. Każdy, kto przyjeżdża na Maderę tuż po wylądowaniu samolotu poddawany jest testowi na Covid-19. Testy te wykonywane są na koszt rządu portugalskiego. Przyjęcie takiej strategii walki z pandemią pozwoliło lokalnym władzom na kontrolowanie liczby zachorowań, dzięki czemu dziennie odnotowuje się na Maderze zaledwie kilka nowych przypadków, a od początku pandemii z powodu Covid-19 zmarły tylko dwie osoby.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertami naszych wyjazdów na:

Ferie 2021 Obóz Treningowy „Madera Wyspa Wiecznej Wiosny” w terminie 04-13 stycznia
oraz
Maratona do Funchal / Half Maratona do Funchal 2021 w terminie 22-28 stycznia

 

Madera jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych miejsc na świecie, dlatego na Państwa życzenie jesteśmy gotowi przedstawić ofertę pobytu dłuższego niż te w ramach wyjazdów na ferie i maraton/półmaraton. Istnieje możliwość zaaranżowania miesięcznego, lub dłuższego pobytu. W takim wypadku oferujemy zakwaterowanie w wolnostojącym domu z ogrodem. W ramach naszej oferty przedstawimy Państwu propozycje dostępnych domów, zakupimy bilety lotnicze, pomożemy zaaranżować transport z lotniska oraz wynajęcie auta.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych wyjazdów:

Ferie 2021 Obóz Treningowy „Madera Wyspa Wiecznej Wiosny”

Maratona do Funchal / Half Maratona do Funchal 2021

 

Ze sportowym pozdrowieniem
RAZ EVENT Marathon