UWAGA!!!

 

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE

 
 
 

 

 
 
 
 

Virgin Money London Marathon 2019

w ramach GWARANTOWANYCH pakietów startowych

– bez losowania, bez wyników czasowych!

 

 

 

 

 

Niedawno ogłosiliśmy nasz wielki sukces – udało nam się podpisać kontrakt z jednym z najtrudniej dostępnych maratonów na świecie –

Virgin Money London Marathon.

Od 19 października 2018 nasza firma figuruje na liście autoryzowanych Tour Operatorów na stronie internetowej organizatora Virgin Money London Marathon:

https://www.virginmoneylondonmarathon.com/en-gb/how-to-enter/overseas-entry/

 

Jako autoryzowany Tour Operator mamy prawo przyjmować zgłoszenia do Virgin Money London Marathon w ramach GWARANTOWANYCH PAKIETÓW STARTOWYCH. Pakiety te są dostępne bez losowania, ani jakichkolwiek kryteriów dotyczących wyników czasowych – decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

 

Tour Operatorzy mają prawo dystrybuować gwarantowane pakiety startowe Virgin Money London Marathon wyłącznie wraz z Pakietem Wyjazdowym. Cena Pakietu Wyjazdowego jest uzależniona od wariantu wyjazdu.

UWAGA!!!

 

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE

Szanowni Państwo, ilość osób deklarujących chęć udziału w Virgin Money London Marathon 2019 przekroczyła już liczbę pakietów startowych, którymi dysponujemy.

Aby nie wprowadzać zamieszania usunęliśmy z naszej strony www formularz zgłoszeniowy.

Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie; przekroczyło ono nasze oczekiwania, a tym bardziej możliwości.

Do tej pory gwarantowane pakiety startowe Virgin Money London Marathon pozostawały dla polskich biegaczy praktycznie niedostępne – w tym roku udało nam się zdobyć niewielką liczbę 39 pakietów, co uważamy za swój ogromny sukces, ale również pierwszy krok w staraniach o zwiększenie puli numerów startowych dostępnych dla polskich maratończyków. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się ją zwiększyć.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

RAZ EVENT