Comments are off for this post

TCS NEW YORK CITY MARATHON za nami

pasek-kolorow

tcsnycm16_itp_logo_cmyk_full-color_primary_horizontal

 

Duma, radość, szczęście, spełnienie marzeń…TCS NEW YORK CITY MARATHON za nami.

Byliśmy uczestnikami, kibicami i świadkami największego maratonu na świecie. Ponad 51 000 zawodników ukończyło tegoroczną edycję. Na trasie dopingowało nas ponad 2,5 mln fantastycznych kibiców.


Byliśmy tam RAZ-em. Siedemdziesięciu biegaczy z Polski wystartowało w naszych barwach. Dziękujemy!!! To dla nas wielki zaszczyt móc dzielić z Wami te wszystkie wspaniałe emocje. To także duże wyzwanie aby przygotować cały wyjazd od strony organizacyjnej tak aby spełnić Wasze oczekiwania.
Dziękujemy za Wszystkie pozytywne opinie jakie otrzymujemy. Obiecujemy, że nie osiądziemy na laurach, a poprawimy wszystko to co można było zrobić lepiej.
W tym miejscu chcemy także podziękować naszym Partnerom.
Dziękujemy firmie NEW BALANCE. To dla nas duży zaszczyt móc współpracować z Wami. To dzięki Wam mogliśmy być Biało – Czerwoni. Koszulki techniczne i Polo, które otrzymał każdy z naszych klientów nie tylko służyły nam na miejscu ale pozostaną fantastyczną pamiątką, którą dumnie będziemy prezentować tu na miejscu w Polsce na licznych imprezach biegowych w których wszyscy uczestniczymy.
Dziękujemy naszemu oficjalnemu przewoźnikowi Polskim Liniom Lotniczym LOT. Mamy nadzieję, że tegoroczna współpraca jest początkiem długoletniego partnerstwa.
Dziękujemy firmie SONY za nagrody niespodzianki dla uczestników  wyjazdu oraz możliwość  udokumentowania tych niezapomnianych chwil kamerą sportową SONY Action Cam X3000 –  film w trakcie przygotowania.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdową na  TCS NEW YORK CITY MARATHON 2017 LINK. Nie może Was z nami zabraknąć!