pasek-kolorow

tcsnycm16_itp_logo_cmyk_full-color_primary_horizontal

Duma, radość, szczęcie, spełnienie marzeń…TCS NEW YORK CITY MARATHON za nami.

Byliśmy uczestnikami, kibicami i świadkami największego maratonu na świecie. Ponad 50 000 zawodników ukończyło tegoroczną edycję. Na trasie dopingowało nas ponad 2,5 mln fantastycznych kibiców.

Byliśmy tam RAZ-em Ponad stu biegaczy z Polski wystartowało w naszych barwach. Dziękujemy !!! To dla nas wielki zaszczyt móc dzielić z Wami te wszystkie wspaniałe emocje. To także duże wyzwanie aby przygotować cały wyjazd od strony organizacyjnej tak aby spełnić Wasze oczekiwania.

Dziękujemy za Wszystkie pozytywne opinie jakie otrzymujemy. Obiecujemy, że nie osiądziemy na laurach, a poprawimy wszystko to co można było zrobić lepiej.

W tym miejscu chcemy także podziękować naszym Partnerom.

Dziękujemy firmie NEW BALANCE. To dla nas duży zaszczyt móc współpracować z Wami. To dzięki Wam mogliśmy być Biało – Czerwoni. Koszulki techniczne i Polo, które otrzymał każdy z naszych klientów nie tylko służyły nam na miejscu ale pozostaną fantastyczną pamiątką, którą dumnie będziemy prezentować tu n. miejscu w Polsce na licznych imprezach biegowych w których wszyscy uczestniczymy.

Dziękujemy firmie SANPROBI za wsparcie nas probiotykiem tak potrzebnym w trakcie zmian klimatycznych oraz przygotowań do tak ważnego Biegu.

Już dziś zapraszamy na półmaraton United Airlines NYC Half 2018 oraz maraton TCS NEW YORK CITY MARATHON 2018, a także pozostałe nasze RAZ-owe wyjazdy.