Comments are off for this post

Oświadczenie

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym odbieramy kolejne telefony od zrozpaczonych biegaczy, którzy wykupili od Marathon Travel bądź same pakiety startowe, bądź pełne wyjazdy na TCS New York City Marathon 2018, a zdali sobie sprawę, że zostali oszukani.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni do opublikowania tego oświadczenia.

Od początku tego roku staraliśmy się wszystkimi dostępnymi nam sposobami komunikować w naszym wspólnym środowisku biegowym, że firma nasza RAZ EVENT jest jedynym, autoryzowanym Tour Operatorem TCS NYC Marathon, z wyłącznym prawem dystrybuowania gwarantowanych pakietów startowych TCS NYC Marathon w Polsce.

Mimo to firma Marathon Travel deklarowała w środowisku biegowym rzekome posiadanie puli gwarantowanych pakietów startowych TCS NYC Marathon 2018 i sprzedawała nieistniejące pakiety startowe biegaczom.

Działalność Marathon Travel godzi bezpośrednio w dobre imię TCS NYC Marathon jak również w dobre imię naszej firmy RAZ EVENT, i w związku z tym zamierzamy podjąć prawne kroki mające na celu ochronę naszej działalności.

Oświadczamy, że nie współpracujemy i nigdy nie współpracowaliśmy z firmą Marathon Travel, ani ze związaną z nią panią Edytą Bartkowiak. Marathon Travel nie ma prawa powoływania się na naszą firmę RAZ EVENT w jakiejkolwiek kwestii.

W chwili obecnej nie jesteśmy już niestety w stanie pomóc oszukanym biegaczom uzyskać zgłoszenie do tegorocznego TCS NYC Marathon, jednak deklarujemy wszelkie możliwe z naszej strony wsparcie dla tych osób.

RAZ EVENT