Bieganie to przepis na życie i biznes.

Firma RAZevent powstała na bazie wieloletniej działalności stowarzyszenia Ruchowa Akademia Zdrowia (RAZ Szczecin) oraz wcześniejszych działań w zakresie upowszechniania aktywnego spędzania wolnego czasu, między innymi poprzez zajęcia „Szczecińskiej Ścieżki Biegowej” oraz organizacji imprez sportowych takich jak:

  • Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny „Pedro’s Cup”,
  • Wielobojowy Lekkoatletyczny Puchar Europy,
  • Lekkoatletyczne Mecze Międzypaństwowe,
  • Mistrzostwa Polski L.A.,
  • Nocny Mityng Skoku o Tyczce,
  • Bieg Kobiet,
  • PZU Maraton Szczeciński.
Zespół tworzą pasjonaci sportu, którzy doskonale łączą sportową wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia marketingowe w całość – biznes. Zespołem przewodzi Robert Szych.

Nasz zespół połączyły wspólne pasje. Pierwszą i najważniejszą był, jest i mamy nadzieję będzie na długie lata sport. Ten amatorski i ten zawodowy z naszym aktywnym udziałem. Sport pozwolił nam rozwinąć naszą kolejną pasję – podróże. Przez ostatnie dwadzieścia lat przemierzamy świat startując w największych i najbardziej prestiżowych maratonach. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie, zarówno jako uczestnicy biegów, ale także jako ich organizatorzy. Wiemy, co przeszkadza biegaczom a co sprawia, że o danej imprezie nie potrafią zapomnieć. Znamy te emocje, to uczucie zwycięstwa i dumy.

Za główny cel postawiliśmy sobie podniesienie do granic możliwości jakość organizowanych przez nas imprez, tych biegowych jak i tych gdzie podróżujemy żeby biegać RAZ-em. Wszystko ma być idealnie zgrane. Każdy ruch przemyślany, każdy krok ma przybliżać nas do obranego celu. Nie umiemy robić niczego na „pół gwizdka” A kiedy już wyjedziemy, zorganizujemy i przebiegniemy to przyjdzie czas na naszą trzecią pasję – usiądziemy przy suto zastawionym stole – najlepiej w naszej ukochanej Lizbonie 🙂 Zapraszamy