Comments are off for this post

Maraton w Nowym Jorku 2018 – część 3

5.11.2018

Z roku na rok coraz większa liczba biegaczy z Polski przyjeżdża do Nowego Jorku z RAZ EVENT. Tradycyjnie wszyscy polscy biegacze, którzy uczestniczyli w TCS NYC Marathon zostali zaproszeni na spotkanie z Konsulem w Konsulacie RP.

Podczas spotkania corocznie wyróżnieni zostają najszybsi na trasie Polak i Polka. Konsul przywitał również dwóch wyjątkowych biegaczy z naszej grupy – Pawła Meja Bosego Biegacza, którego marzenie – start w Nowym Jorku zostało spełnione dzięki zaangażowaniu grupy przyjaciół, oraz Mariana Tatarynowicza z Zielonej Góry, który dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Zielona Góra pobiegł TCS NYC Marathon 2018 jako swój 100 maraton na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę („Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Zielona Góra”).

 

Relacja Pawła Meja – https://bit.ly/2T9VxvB

 

Najszybszy Polak z naszej grupy RAZ EVENT na trasie TCS NYC Marathon 2018 – Mateusz Łańduch!
02:35:48 Piękny wynik! Gratulujemy!

 

Czas na podsumowanie naszego udziału w TCS NYC Marathon 2018. 🇺🇲🗽
Przedstawiamy zdjęcia Polaków na trasie tegorocznego nowojorskiego maratonu – to tylko nieliczni biegacze z Polski, których udało nam się uchwycić w obiektywie.

Z roku na rok jest nas coraz więcej – biegamy w barwach narodowych. Nic tak nie dodaje energii na trasie, jak okrzyki „Polska, Polska” 🇵🇱💪