Raz Event Marathon to firma, która zrodziła się z pasji. Ta pasja to sport, a w szczególności maraton, który pozwolił nam dotrzeć do miejsca w którym znajdujemy się dzisiaj. Spełniając jedno ze swoich wielkich marzeń, startując po raz pierwszy w New York City Marathon w 2001 wyznaczyliśmy sobie nowe cele. Dziś je realizujemy.

RAZ Event Marathon jest autoryzowanym Tour Operatorem:

TCS New York City Marathon

BMW Berlin Marathon

Virgin Money London Marathon

Bank of America Chicago Marathon

Jako autoryzowany Tour Operator posiadamy gwarantowane numery startowe tych najbardziej prestiżowych imprez biegowych na świecie. Nasza oferta to również kompleksowa organizacja podróży i opieki sportowo-turystycznej. Kilkunastoletnie doświadczenie jest gwarancją perfekcyjnego przygotowania i dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

 

Kalendarz eventów

 • No Upcoming Events Found

Aktualności

 • Boston Marathon 2019 – nasza relacja z wyjazdu

  15 kwietnia 2019 Łączymy się z naszym korespondentem na Boston Marathon 2019 – czy taka fatalna pogoda to już tradycja bostońskiego maratonu??? 😱 Trzymamy dziś kciuki za uczestników podwójnie mocno!

 • Generali Berlin Half 2019 – nasza relacja z wyjazdu

  6 kwietnia 2019 Przybyliśmy do Berlina na Generali Berlin Half. Targi maratońskie odbyły się na nieczynnym już lotnisku Tempelhof. Pogoda jak marzenie! Pakiety startowe odebrane – jutro rano grupa rusza na start – trzymajcie kciuki! Jutro rano Generali Berlin Half, a tymczasem pokusy czają się naokoło – jak tu grzecznie

 • United Airlines NYC Half 2019 – nasza relacja z wyjazdu

  15 marca 2019 No to ruszamy do Niu Jorku na United Airlines NYC Half 2019 – jedyny nowojorski bieg, którego trasa prowadzi przez Times Square. Kolejny raz „Zatrzymamy ruch na Times Square”! Trzymajcie kciuki za pogodę 😀 #UnitedNYCHalf   16 marca 2019 Numery startowe United Airlines NYC Half 2018 odebrane. Jutro

 • Zapraszamy do Rio de Janeiro na maraton, półmaraton, 10K i 5K.

    RIO DE JANEIRO  MARATHON / HALF / CHALLENGE 21K + 42K / 10K / 5K   Zapraszamy do Rio de Janeiro na maraton, półmaraton, 10K i 5K.   Dla odważnych, wytrwałych i ambitnych możliwość udziału w wyzwaniu Challenge 21K + 42K.  

 • Vitality BIG Half 2019 za nami

  Takie oryginalne medale otrzymują na mecie uczestnicy Vitality BIG Half – londyńskiego półmaratonu, który odbył się w ostatnią niedzielę.